Taking too long? Close loading screen.
loader image

Cloud Administrator (AWS, Azure, GC)

Role: Cloud Administrator (AWS, Azure, GCP)

Jakość oraz poziom usług jaki oferujemy naszym klientom jest dla nas najważniejszy. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko “Cloud Administrator”

Zakres obowiązków:

  1. Projektowanie oraz utrzymanie rozwiązań IT działąjących w chmurze
  2. Monitorowanie alertów / eventów generowanych przez Cloud Providerów
  3. Przygotowywanie dokumentacji RCA
  4. Kontakt z Zespołami Wsparcia (Support Team)
  5. Praca w trybie zmianowym (dyżury nocne/praca w weekend)

Wymagania:

  1. Znajomość oraz 2-3 letnie doświadczenie z Microsoft Azure, AWS bądź Google Cloud Platform
  2. Znajomość narzędzi CI/CD oraz technologii Docker/Kubernetes
  3. Doświadczenie w pracy w środowisku “Agile Way of Working”
  4. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

Co oferujemy (oprócz tego co wszyscy…):

  1. Budżet na szkolenia oraz na egzaminy
  2. 30 dni płatnego urlopu
  3. Roczny bonus

Jeśli jesteś zmotywowany aby dołączyć do naszego Zespołu, wyślij swoje CV na adres kontakt@bitcoinfarm.pl.